Series
Ratings
58
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 4.0