Movies
Ratings
60
TangledRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0