Movies
Ratings
94
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0