Movies
Ratings
100
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0