Movies
Ratings
104
GhostbustersRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
RBGRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 2.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.5
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0