Movies
Ratings
143
50 First DatesRated ★ 5.0
Two Night StandRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
American PieRated ★ 3.0
The Young VictoriaRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 3.5
HysteriaRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0