Movies
Ratings
342
FlippedRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Freedom WritersRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0