Titles you rated
Home AloneRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
NextRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.5