Movies
Ratings
226
Little ForestRated ★ 5.0
JoyRated ★ 3.5
Mirror MirrorRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 2.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.5
After the BallRated ★ 5.0
Miss CongenialityRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
The Last WordRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 5.0
BrooklynRated ★ 3.0