Movies
Ratings
101
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0