Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 1.0
Toy StoryRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 1.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0