Series
Ratings
100
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0