Titles you rated
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5