Series
Ratings
319
Delicious GuysRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Korean Hostel In SpainRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Amazing SaturdayRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 1.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 3.0