Titles you rated
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 3.0
The Machine GirlRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 1.0
PossessionRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0
But I'm a CheerleaderRated ★ 3.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 2.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
The HutRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
OccultRated ★ 3.0
Noroi: The CurseRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 1.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 3.0
MetropolisRated ★ 3.0
KneecapRated ★ 3.0