Movies
Ratings
602
#AliveRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 3.5
BrightburnRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
I Am MotherRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
The MuleRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5