Series
Ratings
82
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0