Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 0.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.0
Cube ZeroRated ★ 3.0
HighlanderRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.0
NextRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 2.0
The Legend of ZorroRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 1.0
The Book of EliRated ★ 1.0
Die Another DayRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 1.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 3.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 3.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 5.0