Movies
Ratings
442
Crows ZeroRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.5
To Each His OwnRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The Zookeeper's WifeRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0