Titles you rated
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0- Angel's KissRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
Ice FantasyRated ★ 1.5
Treasure VentureRated ★ 4.5
Romance in the RainRated ★ 3.5
My Fair Princess 2Rated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0- A Bluebird Has ItRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Legend of AmbitionRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Imjin War 1592Rated ★ 4.5- First LoveRated ★ 5.0
Beautiful DaysRated ★ 5.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 3.0
Samurai Sentai ShinkengerRated ★ 4.0- Super-Electronic BiomanRated ★ 5.0
Tensou Sentai GoseigerRated ★ 4.0
격주전대 카레인저Rated ★ 4.0