Titles you rated
The WalkRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 2.0
American UltraRated ★ 1.5
EverestRated ★ 1.5
MartyrsRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 1.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
ClementineRated ★ 0.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 2.5
Anaconda 3: OffspringRated ★ 3.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 0.5
The Raid 2Rated ★ 2.0
In TimeRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 2.5
Going by the BookRated ★ 2.5