Titles you rated
The FabelmansRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 1.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 0.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0