Titles you rated
The Divine FuryRated ★ 1.0
PassengersRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Rogue TraderRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 1.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 2.0
My BrotherRated ★ 2.0
Batman ReturnsRated ★ 2.0
My Wife Got MarriedRated ★ 0.5