Movies
Ratings
137
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0