Movies
Ratings
73
Chicken RunRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 2.5
Gulliver's TravelsRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.5
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0