Movies
Ratings
92
Take ShelterRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0