Titles you rated
MaidsRated ★ 4.0
The Tales of Nights Season 2Rated ★ 2.0
The Superman AgeRated ★ 3.0
MisaengmulRated ★ 3.0
Medical Gibang CinemaRated ★ 2.0
YakshaRated ★ 3.5
Fantasy TowerRated ★ 2.5
Hogu's LoveRated ★ 3.5
Hot BloodRated ★ 2.5- Sexi Mong Season 1Rated ★ 1.0
- FriendsRated ★ 4.0
The King of LegendRated ★ 3.0
Dream of the EmperorRated ★ 3.5
The MissingRated ★ 3.5
Beijing My LoveRated ★ 2.0
Kim Soo RoRated ★ 2.5- Yes, SirRated ★ 3.0
The Servant: The Untold Story of Bang-JaRated ★ 2.0
PapaRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0