Movies
Ratings
117
VeteranRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.0
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Intimate EnemiesRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.5