Movies
Ratings
684
HereditaryRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0