Titles you rated
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
RentRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
PielesRated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
SuspicionRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WishRated ★ 2.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5