Titles you rated
The SwindlersRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
LucyRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.5