Movies
Ratings
1332
Outside the WireRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.5
Coach CarterRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 1.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0