Series
Ratings
30
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5- 21 Jump StreetRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 1.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5