Titles you rated
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0