Movies
Ratings
426
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Under ParisRated ★ 1.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 5.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0