Series
Ratings
168
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
WongyeongRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 4.5
EchoRated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0