Movies
Ratings
30
ClickRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0- DoctorRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5