Series
Ratings
71
ShamelessRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 4.0
The KillingRated ★ 3.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 3.0
FringeRated ★ 3.5
RevengeRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 4.0
ChuckRated ★ 3.0
The BlacklistRated ★ 5.0
RomeRated ★ 3.5
24Rated ★ 3.5- The MentalistRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 1.0
HannibalRated ★ 4.0