Titles you rated
SilencedRated ★ 3.5
Another FamilyRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Venus TalkRated ★ 1.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0