Titles you rated
MarathonRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
One on OneRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 2.5- Still StrangeRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.0
The Stoning of Soraya M.Rated ★ 2.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.5
True LiesRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0