Series
Ratings
15
Producing NobutaRated ★ 4.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Your Turn To KillRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5