Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
Three BrothersRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5