Movies
Ratings
366
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.5
LoveRated ★ 4.5
A Wedding InvitationRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
BURN·ERated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 3.5