Titles you rated
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 5.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
PoongsanRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.5
Nowhere to HideRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 5.0
HerstoryRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0