Movies
Ratings
71
Non-StopRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5