Titles you rated
TenetRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 3.5
Man of WillRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0