Titles you rated
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 5.0
Serve The PeopleRated ★ 0.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5