Titles you rated
Once Upon a Time in SaengchoriRated ★ 0.5
Kimcheed Radish CubesRated ★ 1.0- First LoveRated ★ 0.5
- My Dad is a Nude ModelRated ★ 0.5
12 Years PromiseRated ★ 1.0
ElephantRated ★ 1.0- Outrageous WomanRated ★ 0.5
- Alien SamRated ★ 1.0
- Han River BalladRated ★ 0.5
Smile, MomRated ★ 1.0- Perfect LoveRated ★ 1.0
Powerful OpponentsRated ★ 1.0
Oh! My LadyRated ★ 1.0- Their Perfect DayRated ★ 1.5
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 1.5
Princess LuluRated ★ 1.5
PresidentRated ★ 2.5
Friend, Our LegendRated ★ 1.5
MidasRated ★ 1.5
White LiesRated ★ 1.5