Movies
Ratings
193
The HimalayasRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0