Series
Ratings
124
BanG Dream! Season 1Rated ★ 2.0
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 3.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
DATE A LIVE VRated ★ 3.5- 데이트 어 불릿Rated ★ 3.0
DATE A LIVE IVRated ★ 3.5
DATE A LIVE IIIRated ★ 2.5